Hikayemiz 1952 yılında kurucumuz SEYFİDDİN POLAT'ın küçük bir ayakkabı atölyesinde çalışmasıyla başladı. Geleneksel el işi ayakkabıcılık ticaretinde geçirdikten sonra, tutkusu onu 1971 yılında İstanbul'da kendi atölyesini kurmaya yönlendirdi. Bilgi birikimi ve yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özel el işçiliği sayesinde 1995 yılında üretim fabrikası ile markalaştı ve ünü bir çok ülkeye yayıldı.Sektörde uzun yıllar yer alarak tecrübe kazanmış olan şirketimiz üretim ve satış faliyetlerine yükselen bir ivme ile devam etmektedir. Web satış kanallarımızla hem perakende hem de toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız ayakkabı sektöründeki görünen yüzümüz OGGI ile, 2013 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile e-ticaret sektöründe hızla büyüyoruz.

OGGI olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile ideal bir tercih olmaya devam edeceğiz.

Ayakkabı sektörüne farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Ayakkabıya sadece şıklık değil, değer ve el emeği de katan OGGI, sektöre usta dokunuşu ile modern , enerjik ve dinamik bir bakış açısı kazandırıyor.

Dünya'da 5 Kıtaya ihracatımız, tecrübemiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Toptan satış için de üretici bir firma olan OGGI'nin ürünlerin toptan satın alımları da mecvuttur. Ayakkabı sektöründe mağaza kariyeri olan işletmeler için toptan satış sektöründe güvenilir bir alternatifiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırarak Türkiye’de ve dünyada trend belirleyici bir marka olmak .

Vizyonumuz

Rahat, günlük kullanıma uygun, konforlu ve kaliteli ürünler üretiyoruz.

Değerlerimiz

'Olmazsa olmaz’ larımız; açıklık, dürüstlük, şeffaflık, güvenirlilik.

Müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Bilgi ve emek ile  çalışıyor, ölçerek yol alıyoruz.

İyi bir ekiple birlikte en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Yaratıcı düşünmeyi, yenilikçi olmayı teşvik ediyoruz.

Yaptığımız işi sahipleniyoruz.

Düzenli, sistematik, sürdürülebilir bir yapılanmayı hedefliyoruz.





Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız...